אמבטיות מלבניות מפלסטיק משמשות בעיקר לתעשיית הציפויים וכחלק בלתי נפרד מקווי ציפויים לתעשיות ציפויים שונות, או לצורך טיפול בשפכים. 

ניתן למצוא מפעלים גדולים, מפעלים בינוניים ובתי מלאכה קטנים העוסקים בתעשיית הציפויים ותהליכים שונים בתחום.

מיכלים אלה משמשים לציפוי למטרות דקורטיביות, כמו שיפור מראה המוצר באמצעות מתכות מסוגים שונים, או ציפוי למטרות טכניות כמו הגברת עמידות בפני קורוזיה, ציפוי אבץ, ציפוי כרום, עיבוד שבבי ועוד.

חברת עידן בי פלסטיקה מייצרת אמבטיות מלבניות מפלסטיק באיכות גבוהה, בהתאמה ייעודית לצרכי התעשיות השונות.

אמבטיה מלבנית מפלסטיק
אמבטיה מלבנית מפלסטיק

אמבטיות מלבניות מפלסטיק – שימושים עיקריים

קווי ציפויים כוללים כחלק בלתי נפרד גם אמבטיות תהליכיות, המכילות כימיקלים שונים, לצד אמבטיות שטיפה המשמשות לטיפה בין שלבי התהליך השונים.

החומרים המוכלים בתוך האמבטיות עשויים להיות מסוכנים ורעילים, כמו מתכות כבדות וכימיקלים שונים ולכן אמבטיות המכילות חומרים אלה חייבות להיות עמידות וחזקות במיוחד.

גם השפכים הנוצרים בתהליכים אלה מכילים בדרך כלל חומרים קשים, שיש להכיל אותם בתוך מיכלים מתאימים.

ניתן להבין כי קווי ציפויים בתעשיות שונות, כוללים בתהליכי העבודה אמבטיות פלסטיק מלבניות לשימושים שונים כמו – ציפוי בחומר ציפוי נבחר, שטיפה, הסרת שומנים ועוד.

לכן, למרות שקיים מגוון רחב של אמבטיות לקווי ציפוי, כל הסוגים חייבים לעמוד בדרישות מחמירות של עמידות גבוהה, איטום מלא ואף בידוד חשמלי במקרים מסוימים, לצד דרישות ספציפיות נוספות – בהתאם לשימוש המיועד.

יתרונות אמבטיות פלסטיק מלבניות

היתרון העיקרי בצורה המלבנית של אמבטיות פלסטיק מלבניות הוא התאמה לקווי הציפויים השונים.

לכן ברוב המקרים משתמשים בצורה מלבנית. עם זאת, צורת האמבטיה, הנפח שלה, הגודל, העומק, מידת החוזק והעמידות, כל אלה נבחרים בהתאם לדרישות הלקוח, סוג העבודה, סוג החומר המיועד להיות מוכל בתוך האמבטיה, צורה וגודל המוצרים המיועדים לציפוי, תנאים יעודיים, כמו טמפרטורה, חשיפה לחומרים שונים וכן הלאה.

שימוש בפלסטיק לייצור אמבטיה מלבנית מביא איתו יתרונות רבים, כמו עלויות נמוכות יחסית של חומר הגלם, עמידות גבוהה בפני מים, קורוזיה, תהליכי ריקבון ובלאי, חומרים כימיים, טמפרטורות שונות, יציבות וחוזק, גמישות בתהליך הייצור, רמה גבוהה של בטיחות ואמינות ועוד.

אמבטיות פלסטיק מלבניות נחשבות נוחות במיוחד לעבודה בקווי ציפוי ידניים או קווי ציפויים אוטומטים וכן מסייעות לשמירה על סביבת עבודה בטוחה ונקייה מזיהומים מסוכנים בזכות רמת העמידות הגבוהה שלהן.

אמבטיות פלסטיק מלבניות של חברת עידן בי

חברת עידן בי מקבוצת בלסקי היא בעלת ניסיון עשיר ומיומנות גבוהה בייצור אמבטיות פלסטיק לתעשיית הציפויים – עם או בלי חיזוקי מתכת, למגוון רחב של תעשיות, למגוון רחב של שימושים.

חברת עידן בי מתאימה את ייצור אמבטיות מלבניות לדרישות הלקוח, בהתאם לשימוש הייעודי של האמבטיות.

כמו כן, האמבטיות עוברות בדיקות איכות מחמירות לפני שהן יוצאות מהמפעל, לרבות בדיקות ויזואליות ובדיקה הידרוסטטית למשך 24 שעות, וזאת כדי להבטיח עמידה אופטימלית בדרישות הלקוח וצרכי העבודה. למידע נוסף – צרו קשר!

תוכן עניינים

מאמרים

פוטר עברית

יצירת קשר

ניווט מהיר: פיברגלס | מיכלי פלסטיק וצנרת לתעשיה | מאצרות | בריכות דגים | טיפול בשפכים תעשיתיים | הצהרת נגישות

פוטר אנגלית

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן