סקרברים
סקרברים

מערכות סקרברים או עמודות ספיגה, הן קבוצה מגוונת של התקנים לטיפול והסרת חלקיקים או גזים חומציים מזרמי פליטה תעשייתיים. 

בעבר התהליך היה נעשה על ידי שטיפה בלבד, אך כיום נעשה לעיתים באמצעות ראגנט יבש אשר "שוטף" גזי חומצה.

עמודות הספיגה פועלות על עקרון מעבר מזהם ממצב גזי למצב נוזלי סופח. היום ניתן למצוא לא מעט מפעלים ותעשיות שונות, המשתמשות בסקרברים לצורך נידוף ואוורור המקום.

יש לזכור כי לא מעט תהליכים כימיים שונים, גורמים לייצור של גזים רעילים.

לכן במקרים מסוג זה, יש צורך במערכות נידוף ושאיבת אוויר מזוהם, לצורך הבטחת בריאות העובדים ושמירה על איכות הסביבה.

אנו בחברת עידן בי פלסטיקה נשמח לספק לכם סקרברים ברמה הגבוהה ביותר.

אנו מתמחים בייצור פתרונות יעילים ומקצועיים בתחומי הנידוף, האוורור והטיפול בזיהום אוויר, תוך כדי מתן ייעוץ מקצועי והתאמת הפתרון היעיל והאידיאלי ביותר עבור הצרכים שלכם.

>> קראו עוד על פתרונות נידוף

אנו מקפידים על איכות העבודה הגבוהה ביותר, מאחר ואנו עושים את מיטב המאמצים לגייס את בעלי המקצוע המנוסים והמקצועיים ביותר בתחום.

כמו כן, אנו מובילים בשימוש בכלים ובמכשור החדשני והמשוכלל ביותר בתחום, במטרה להבטיח לכל לקוח את הפתרון היעיל והאיכותי ביותר.

מה חשוב לדעת לגבי סקרברים?

קודם כל, חשוב להדגיש את החיוניות של עבודה עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, במטרה להבטיח לעצמכם תכנון מקצועי ויעיל של פתרון האוורור האידיאלי ביותר עבורכם.

חברה מנוסה ואיכותית, בעלת וותק של שנים ארוכות בתחום, תוכל להשתמש בידע הרב שהיא צברה, תוך תקשורת עם חברות תכנון בעלות מומחיות רבה בתחום (לעיתים קרובות מחו"ל), במטרה לפתור את הבעיות המורכבות ביותר.

כמו כן, חברה מסוג זה תקפיד לעבוד בשיתוף פעולה עם גורמים מקצועיים המתמחים בתחום, במטרה לספק את הפתרון המקצועי ביותר לכל סוג של בעיה.

חשוב לזכור כי בשנים האחרונות ישנה מגמה הולכת וגדלה של מודעות לפליטת הגזים הרעילים, כתוצאה מתהליכים כימיים שונים, המתרחשים ברוב המפעלים ומבני התעשייה בארץ.

לכן יש צורך להתקין מערכת אוורור איכותית ויעילה, שתוכל לשאוב את הגזים הבעייתיים ולמנוע את זיהום הסביבה.

סקרברים מסוגלים לנקות את הגזים הרעילים ולאפשר סביבת עבודה בטוחה והולמת עבור העובדים, תוך כדי שמירה על איכות הסביבה. 

דגשים חשובים לגבי סקרברים

היום ניתן למצוא סקרברים במגוון רחב של מפעלים, מעבדות ומפעלי תעשייה שונים, המתעסקים בחומרים מסוכנים.

בין אם מדובר על מפעלים כימיים, הפולטים גזים רעילים בתהליך הייצור, או לחילופין, מתקנים ציבוריים הפולטים גזים בעייתיים לסביבה, בכל מקרה יש צורך במערכות אוורור וניקוי גזים מתקדמות, לצורך שמירה על איכות הסביבה ובריאות העובדים.

הסקרברים הינם פילטרים של מים המשמשים לצורך ניקוי של גזים. הם עשויים לעיתים קרובות מחומרים פלסטיים מאחר ויש להם יכולת להחזיק מעמד לאורך זמן בתהליכי עבודה מסוג זה.

תהליכי ייצור מורכבים משתמשים לא פעם ברכיבים כימים שונים, הגורמים לפליטת גזים קורזיביים ורעילים, המסוגלים לעכל כל סוג של חומר מתכתי.

לכן חומרים פלסטיים נחשבים עמידים במיוחד ומתאימים לעמוד בפני הגזים הרעילים האלו. סקרברים מחומרים פלסטיים משמשים לצורך ניקוי הגזים בכל תחומי התעשייה. 

אנו בחברת עידן בי פלסטיקה נשמח לספק לכם סקרברים איכותיים ועמידים, במטרה להבטיח לכם פליטת אוויר נקי ואקולוגי יותר. לפרטים והזמנות, צרו קשר.

תוכן עניינים

מאמרים

פוטר עברית

יצירת קשר

ניווט מהיר: פיברגלס | מיכלי פלסטיק וצנרת לתעשיה | מאצרות | בריכות דגים | טיפול בשפכים תעשיתיים | הצהרת נגישות

פוטר אנגלית

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן