בימינו קיימת רמה גבוהה של מודעות לטיפול בזיהום אוויר בשל הנזקים הכבדים הנגרמים לסביבה בגלל פליטת אדים רעילים, גזים וחלקיקי חומרי מזהמים אשר נפלטים לתוך האוויר בתהליכים תעשייתיים שונים.

חומרים אלה פוגעים גם בבריאות עובדי התעשייה וכן במתקנים, ציוד רגיש ואף בתוצרים של המפעל.

לכן קיימת חשיבות גדולה לסינון וטיהור אוויר, שמטרתו היא טיפול בזיהום אוויר בתעשייה, לצורך עמידה בדרישות התקן והחוק, לצד הגנה על מפעלי תעשייה ומקומות נוספים שעבודתם יוצרת פליטת מזהמים לאוויר, מפני נזקי הזיהום.

חברת עידן בי פלסטיקה מקבוצת בלסקי מספקת מגוון פתרונות טיהור וסינון אוויר לתעשייה.

טיפול בזיהום אוויר
טיפול בזיהום אוויר בתעשייה

למי מיועדים פתרונות טיפול בזיהום וסינון אוויר בתעשייה?

מערכות מתקדמות של אוורור, סינון וטיהור אוויר משמשות במקומות שונים, ביניהם מפעלי תעשייה, מתקנים ציבוריים, מעבדות, מפעלים כימיים ועוד.

מקומות אלה מייצרים כחלק מעבודתם השוטפת, פליטה של מזהמים שונים לאוויר.

אלה יכולים להיות גזים רעילים, חלקיקי עשן ומזהמים אחרים, אדים רעילים, כימיקלים ועוד חומרים מזהמים שמסכנים את איכות הסביבה.

באופן טבעי, חומרים אלה מהווים סיכון ממשי לסביבה, אך גם לעובדים במקום, למתקנים ולציוד. לשם כך קיימים סוגים שונים של פתרונות בהתאמה אישית לפי הצורך. 

טיפול בזיהום אוויר – כיצד זה מתבצע?

סקרברים

סקרברים נקראים גם עמדות ספיגה, הם סוגים שונים של התקנים להסרת חלקיקים או גזים חומציים מזרמי פליטה תעשייתיים.

עמדות הספיגה פועלות על עיקרון מעבר המזהמים ממצב של גז למצב של נוזל אותו ניתן לספוח ולסנן.

לכן סקרברים נחשבים פתרון אידיאלי לצורך נידוף ואוורור במפעלים ותעשיות שונות.

מפוחים תעשייתיים

מפוחים תעשייתיים מספקים פתרונות שונים בתהליכי הייצור – שינוע חלקיקי אבק, שומן ועשן מתהליכי ייצור אל תחנות סינון, אוורור כללי של החלל, קירור מכונות ועוד.

ניתן להתאים את המפוח באופן מדויק וספציפי לפי הצורך, בהתאם לסוג החומר אותו יש לשנע, תכונות החומר (נפיץ, דביק, קורוזיבי), כמויות החומר ועוד.

מנדפים

מנדפים או מערכות נידוף לטיפול בזיהום אוויר בתעשייה, מתאימים לכל מקום שבו מתקיימת פליטה של חומרים רעילים ומסוכנים, אשר עלולים לזהם את הסביבה ולפגוע בבריאות של האנשים השוהים במקום.

ניתן למצוא מנדפים למעבדות, למפעלים, למגוון עסקים בתחום המזון ועוד.

מפרידי טיפות (מטהר קיטור)

קיטור נקי ויבש הוא חיוני לצורך הפעלה בטוחה של תהליכי תעשייה שונים.

מפרידי טיפות יוצרים הפרדה יעילה של חלקיקים מזהמים שונים, וכך משמשים לטיפול בזיהום אוויר בתעשייה של חלקיקים בעלי משקל סגולי גבוה מן הקיטור: מי עיבוי, תרחיפי לחות, משקעים, לכלוך, תוצרי חלודה ועוד.

ראשי יניקה

משמשים לשאיבה ויניקה של אוויר מזוהם לתוך מערכות סינון אוויר בתעשייה, כדי לאפשר ניקוי של האוויר ופליטה של אוויר נקי חזרה לחלל, או החוצה.

לסיכום, חברת עידן בי מבית קבוצת בלסקי מספקים מגוון פתרונות איכותיים, בהתאמה אישית, של מתקנים שונים לטיפול בזיהום אוויר בתעשייה. החברה מתמחה במתן מגוון פתרונות ייחודיים לתעשייה, בעזרת צוות מקצועי ומנוסה.

צרו קשר למידע נוסף והזמנת פתרונות מותאמים אישית.

תוכן עניינים

מאמרים

פוטר עברית

יצירת קשר

ניווט מהיר: פיברגלס | מיכלי פלסטיק וצנרת לתעשיה | מאצרות | בריכות דגים | טיפול בשפכים תעשיתיים | הצהרת נגישות

פוטר אנגלית

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן